5 populiariausi personažai berniukams

Šiame straipsnyje norime supažindinti su populiariausiais personažais berniukų gimtadieniuose.

PRAMOGOS

1/10/20241 min read

1. Žmogus Voras

Pirmąją vietą be konkurencijos užima žmogus voras. Tai yra populiariausias pasirinkimas berniukų gimtadieniuose. Žmogus voras - jaunas moksleivis, įgyjęs galias įkandus radioaktyviam vorui.

2. Betmenas

Dar vienas super herojus mūsų saraše! Ne nuostabu, kad berniukų gimtadieniuose renkamasi super herojai, juk kiekvienas vyrukas svajoja jais tapti. Betmenas - visomis išgalėmis ir jėgomis stengiasi užkirsti kelią nusikalstamumui.

3. Supermenas

Pirmą sykį supermerno personažas pasirodė dar 1938 metais komiksuose ir nuo to laiko tapo vienu populiariausiu super herojumi! Laikas bėga, bet populiarumas nė kiek nemažėja. Supermenas - ateivis iš kitos planetos, išsiųstas į žemę ir kovojantis su nusikaltėliais.

4. Patrulis Čeisas

Čeisas - vienas populiariausių pasirininkimų 3 - 5 metų amžiaus berniukų gimtadieniuose. Tai policijos šuo, pasižymintis savo drąsumu.

5. Kareivis

Labai populiarus pasirinkimas 5 - 10 metų berniukų gimtadieniuose. Kareivis - išsiskiria unikalia programa, aktyviems vaikams!

Apibendrinus sąrašą matome, kad kiekvieno berniuko svajonė tapti super herojumi, o kas gali būti magiškiau nei gimtadienis su tikru super herojumi.